Zamknąć filtr
 
  •  
od do
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Aplikacja Sowa
Aplikacja Sowa
Aplikacja "Sowa". Starannie wykonana aplikacja ścienna o tematyce związanej z lasem i łąką; z ruchomymi skrzydłami. Materiał: prawdziwe drewno brzozowe. Wymiary: szer. 25,7 x wys. 25,7 cm. Z materiałami mocującymi.
299,00 zł *
Aplikacja Słońce
Aplikacja Słońce
Aplikacja "Słońce". Starannie wykonana aplikacja ścienna. Materiał: prawdziwe drewno brzozowe. Wymiary: szer. 26,6 x wys. 26,6 cm. Z materiałami mocującymi.
139,00 zł *
Aplikacja Biedronka
Aplikacja Biedronka
Aplikacja "Biedronka". Ze skrzydłami z materiału tekstylnego. Starannie wykonana aplikacja ścienna o tematyce związanej z lasem i łąką; ze skrzydłami z tkaniny. Materiał: prawdziwe drewno brzozowe, tkanina. Wymiary: szer. 21,7 x wys....
219,00 zł *
Płyta Dźwig
Płyta Dźwig
Płyta „Dźwig”. Podczas obrotów betoniarki słychać „odgłosy mieszania”. Przy pomocy magnesu, w który wyposażony jest dźwig, można zdjąć kontener z ciężarówki. Po podniesieniu na określoną wysokość magnesy się rozłączają i kontener ląduje...
379,00 zł *
Ścianka edukacyjna – wgłębienie B
Ścianka edukacyjna – wgłębienie B
Wiele zapięć: guzik, sznurowanie, klamra, troczek sznurkowy, zamek błyskawiczny, zapięcie na rzepy, przycisk guzikowy, zapięcia od szelek, zapięcie sznurkowe. Wymiary: 65 (szer.) x 69,5 cm (wys.).
899,00 zł *
Ścianka edukacyjna – łuk B
Ścianka edukacyjna – łuk B
2 łańcuchy napinające, 3 magnetyczne kulki, torebka, klepsydra z błyszczącymi drobinkami, rura wciągają- ca kurz z magnesami, 5 obrotowych kółek. Wymiary: 65 (szer.) x 69,5 cm (wys.).
879,00 zł *
Ścianka edukacyjna – łuk A
Ścianka edukacyjna – łuk A
Labirynt z magnesem, spirala obrotowa, zabawki do przesuwania z 4 drewnianymi zwierzątkami i z 8 częściami z drewna. Chwytak "Ping Pong”, pryzmaty w 4 kolorach, przesuwane zabawki. Wymiary: 65 (szer.) x 69,5 cm (wys.).
1 149,00 zł *
Ścianka edukacyjna – wgłębienie A
Ścianka edukacyjna – wgłębienie A
4 łańcuchy ogniowe, 2 krążki biegowe, dźwignia zmiany biegów, szczotka, 2 pędzelki, dywan z włókna kokosowego, zabawka z gwintem i podkładką. Wymiary: 65 (szer.) x 69,5 cm (wys.).
899,00 zł *
Ścianka edukacyjna, ćwiartka prawa
Ścianka edukacyjna, ćwiartka prawa
Drewniana grzechotka, zabawki do przesuwania z 4-częściową gąsienicą i samolotem, lustro narożnikowe. Wy miary: 65 (szer.) x 65 cm (wys.).
799,00 zł *
Ścianka edukacyjna, ćwiartka lewa
Ścianka edukacyjna, ćwiartka lewa
Lustro obrotowe, zabawki do przesuwania z 2 samochodami i stacją paliw, 3 pszczołami, zabawka z kulkami, małe cymbały, lustro narożnikowe. Wymiary: 65 (szer.) x 70 cm (wys.).
990,00 zł *
Ostatnio oglądane