O nas

Wehrfritz - co nas wyróżnia

Pracujemy na Państwa zaufanie i chcemy, aby byli Państwo zadowoleni! Serwis obsługi klienta wciąż na nowo dostosowujemy do Państwa potrzeb. Razem z Państwem działamy w duchu odpowiedzialności społecznej! Nasze zaangażowanie koncentruje się wokół dzieci.

U nas kupują Państwo jakość i pewność! Jesteśmy dla Państwa kompetentnym partnerem. Gwarantują to nasi wykwalifikowani pracownicy biura oraz reprezentanci handlowi, nasz ścisły kontakt z praktyką i nauką oraz wspólne know-how Rodziny Firm HABA. Wehrfritz jest dostawcą kompletnych, sprawdzonych rozwiązań dla edukacji w Polsce, Europie i na świecie. W centrum filozofii firmy stoją dzieci, które chcemy wspierać  w rozwoju pomagamy kształcić, aby mogły pięknie przeżywać swoje dzieciństwo.

Jakość dla wielu pokoleń dzieci. Najwyższa jakość dla wszystkich obszarów edukacji; żłobków, przedszkoli, wszystkich rodzajów szkół.

Innowacyjne pomysły. Z teorii i praktyki, bezpośrednio od naszych klientów, konsultantów i ekspertów w edukacji wczesnoszkolnej – krótko mówiąc, z całego świata.

Produkty jedyne w swoim rodzaju. Nasze unikatowe produkty i pomysły powstają, aby jeszcze lepiej wspierać dzieci w edukacji i rozwoju.

Wyprodukowane w Niemczech. Siedziba firmy znajduje się w Bad Rodach w Niemczech.

Z troską o naturalne środowisko Stosujemy ekologiczne materiały, maszyny oszczędzające energię i środowisko naturalne.

Ostatnio oglądane